SAF BITTIM SABUNU SAYFAMIZA HOŞGELDİNİZ!

Egzama hastalığına doğal çözüm arıyorsanız doğru yerdesiniz! 

Bıttım sabunu antiseptik özelliğe sahip olduğu için saç derisinde oluşan egzamaya el ayak ve vücutta oluşan egzamaya karşı kesinlikle bıttım sabununu kullanmalısınız..
Cildinizi besler ve pürüzsüz bir görünüm sağlar.
Tamamen doğaldır Bay bayan fark etmeksizin çocuklarda’da kullanabilirsiniz.

ORGANİK SİİRT BITTIM SABUNU 1 SAATTE KARGODA

BITTIM SABUNU KULLANMANIZ İÇİN 3 NEDEN

EGZAMA HASTALIĞINI KÖKTEN UCA TEDAVİ EDER

ELDE VE AVUÇTA OLUŞAN EGZEMAYI GİDERİR

SAÇ DERİSİNDEKİ EGZAMAYA DOĞAL ÇARE OLUR

BITTIM SABUNU KULLANICI GÖRÜŞLERİ

Blog Yazılarımız İle Egzama Nedir? Neden oluşur? Nasıl geçer? Hepsini Öğrenin

Egzama İçin Nasıl Kullanmalıyım?

Bıttım sabununu yüzünüzü yıkarken gözleriniz kapalı olacak şekilde yüzünüze sürebilirsiniz, ardından güzelce durulayabilirsiniz.
Ayaklarınızda veya ellerinizde egzama (kaşıntı ) varsa günde 2-3 kere ellerinizi ve ayaklarınızı bıttım sabunu ile güzelce yıkayıp ovalayabilirsiniz.

Egzemaya Kesin Çözüm Olur Mu?

Egzama hastalığı en zor cilt hastalığıdır. Egzama hastalığı saç diplerinde oluşabileceği gibi kimi zamanda vücudun değişik yerlerinde oluşabilir. Çeşitli birçok türü vardır. Bu türleri genelde kaşıntı ile beraber seyreder. Egzamanın bazı türleri sulu olarak oluşurken bazı türleri de yalnızca döküntülü şekilde oluşur. Egzama tam anlamıyla çaresi bulunmakla beraber piyasada satılan ilaçların hepsi kortizon içerir.Kortizonsuz doğal bir şekilde çaresi ise kesinlikle bıttım sabunudur.

Vücutta Egzama Neden Oluşur?

Deterjan, sabun, parfüm gibi kimyasal maddeler, lastik ayakkabı ve terlikler ve bazı metaller bireylerde egzama oluşumuna yol açabilir. Bitki ve hayvan türleri ile temas, güneşe maruz kalma ve ağızdan alınan bazı ilaçlar da duyarlılığı bulunan kişilerde egzama hastalığına sebep olabilir.

Bıttım Sabunu Ve Stres Egzeması

Stres egzamasının ilk ve en temel tedavisi kaşıntıyı yok etmek veya kontrol altında tutmaktır. Bunu sağlamak için doğal bıttım sabununu kullanabilirsiniz. Yine stres egzamasının kontrolünde barsak florasının düzenlenmesi ve diyet de önemli bir rol alır.